Zapraszamy na naszą nową stronę internetową pod adresem DAMATIC AUTOMATION

Gwarancja, Oznakowanie CE


Gwarancja obejmuje okres dwóch lat od wydania systemu.
Gwarantujemy funkcjonowanie systemu w obrębie limitów bez zarzutu. Kupujący musimy przestrzegać następujące punkty:

  • system musi zostać zamontowany i być użytkowany zgodnie z instrukcją producenta.
  • z systemu należy korzystać w normalnych warunkach.
  • System lub jego części nie mogą być eksploatowane powyżej limitów (maksymalna nośność/ siły boczne).
  • System musi być eksploatowany w zakreślonym obszarze temperaturowym (–15 do +45 °C).
  • System nie może być narażony na chemikalia lub inne agresywne środki.

Gwarancja obejmuje wady produkcyjne i materiałowe ze strony Ergoswiss AG. Gwarancja nie obejmuje niewłaściwego użytkowania przez klienta oraz próby demontażu systemu.

Oznakowanie CE

Ponieważ system Ergoswiss wymaga zastosowania siły zewnętrznej w celu wysunięcia cylindrów, nie jest on traktowany jako “maszyna” i w związku z tym nie nosi oznakowania CE. Mimo to zachowano wszystkie odnoszące się do systemu wytyczne UE. W każdej chwili możemy przesłać Państwu “Oświadczenie producenta”.

Napęd elektryczny winien zostać sprawdzony zgodnie z wytycznymi unijnymi dla produktów elektrycznych i powinien nosić oznaczenie CE. Certyfikaty kontrolne można otrzymać u nas.

Zakres dostawy

Do każdego przyłącza dostarczane są wymagane śruby i pierścienie zaciskowe. Są one zawarte w cenie. Do dostawy zostanie dołączona szczegółowa instrukcja obsługi i montażu.

Proszę pamiętać, że w przypadku systemów, w których zamontowano już wąż ciśnieniowy, należy podać wymaganą długość węża. Opakowanie ujęto w cenie. Części dostarczane są loko fabryka.

CAD

Rysunki techniczne CAD w PDF lub w formie step mogą zostać pobrane ze strony www.ergoswiss.com. Jeśli są potrzebne inne formaty rysunków proszę o kontakt.

Uwagi

Obowiązują tylko i wyłącznie nasze warunki transakcji. Dostarczony przez nas materiał pozostaje naszą własnością do wpływu ustalonej całkowitej ceny kupna na nasze konto, także w przypadku, jeżeli w umowie kupna nie zawarto żadnego szczególnego zastrzeżenia własności.

Zastrzega się prawo do przeprowadzenia zmian technicznych lub w odniesieniu do treści.

KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce