Zapraszamy na naszą nową stronę internetową pod adresem DAMATIC AUTOMATION

Systemy podnoszenia


Systemy regulacji wysokości

system-regulacji-wysokosci1

Budowa systemu
Napęd (I) tłoczy ciecz z pompy (II) do cylindrów (z możliwością przyłączenia aż do dziesięciu cylindrów) (III), co powoduje ich wysunięcie. Zasada prosto działającej hydrauliki zakłada siłę odwodzącą wielkości przynajmniej 50 N (5 kg) w celu przetłoczenia cieczy z powrotem do pompy.
System Ergoswiss montowany jest za pomocą elastycznych przewodów, funkcjonuje niezależnie od obciążenia i całkowicie synchronicznie. Dzięki niewielkim wymiarom, wysokiej nośności oraz cichobieżnemu napędowi, system nasz posiada decydujące zalety w porównaniu z ogólnie dostępnymi systemami podnośnikowymi.
budowa-systemu

Szczegóły systemu
szczegoly-systemu

Pompa PB

Ruch napędu (I) przesuwa drągi tłokowe (II) z suwaka (III) do elementów ciśnieniowych (IV), co powoduje przetłoczenie cieczy (V) z elementów ciśnieniowych do podłączonych cylindrów. Każdy przyłączony cylinder dysponuje w pompie swoim własnym elementem ciśnieniowym.

Jednostka linearna LA

Ciecz (I) przetłoczona z elementu ciśnieniowego przepływa do cylindra (II) i naciska na drągi tłokowe (III). Dzięki jednoczesnemu wytłoczeniu cieczy ze wszystkich elementów ciśnieniowych pompy, cylindry wysuwane są synchronicznie, co powoduje wysunięcie na stałe przyśrubowanej do tłoczyska rury nasadowej (IV) z obudowy (V). Wysuwany cylinder przesuwa się po wprasowanych w profil aluminiowy łożyskach z tworzywa sztucznego (VI).
Cała konstrukcja zakotwiczona jest na stałe w obudowie, dzięki czemu zapewnia wysoką stabilność boczną.

System stołowy #
Napęd elektryczny #
Pompy #
Cylindry #
Obszary zastosowania #
Jednostki liniowe #
Gwarancja, Oznakowanie CE #
Wybór systemu – tabele #

KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce