Zapraszamy na naszą nową stronę internetową pod adresem DAMATIC AUTOMATION

O nas


Jesteśmy młodą i dynamicznie działającą firmą w branży przemysłowej. Nasza kadra to silnie zmotywowany zespół ludzi zorientowany na osiąganie ambitnych celów.

tablica-wjazd

SONY DSC

damatic-partner-do-sukcesu

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników czyni nas godnymi zaufania partnerami, zarówno w sprawach technicznych, jak i czysto handlowych. Rozumiemy potrzeby rynku i szybko na nie reagujemy.

Każdego dnia silnie pracujemy nad usprawnianiem wszystkich procesów zachodzących w naszej firmie, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.
Pamiętamy jednak o otoczeniu w jakim żyjemy – wspomagamy w miarę naszych możliwości inicjatywy społecznościowe oraz sportowe.

Nasza siła leży w naszym zespole, dlatego często spotykamy się prywatnie, dbamy o nasze dobre samopoczucie – wszystko po to by mieć siły i motywację do realizacji naszych planów prywatnych i zawodowych.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

W naszej ofercie znajdą Państwo szerokie spektrum części oraz elementów konstrukcyjnych maszyn przemysłowych.
Długo i szczegółowo wybieraliśmy naszych dostawców. Produkty, które oferujemy spełniają wszystkie światowe i europejskie normy jakościowe, wszystkie pochodzą od europejskich dostawców.

Mając na uwadze potrzeby rynkowe, budujemy nasze stany magazynowe, aby szybko realizować zapotrzebowania naszych Partnerów. Dla stałych odbiorców posiadamy na magazynie nawet nietypowe produkty.

Mamy własny park maszynowy, co pozwala nam szybko realizować usługi w zakresie toczenia, frezowania, dłutowania itp.

Sprawdź nas !

KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce