Zapraszamy na naszą nową stronę internetową pod adresem DAMATIC AUTOMATION

Kochające roboty


W 2050 roku roboty będą zdolne nie tylko do seksu, ale i do prawdziwej miłości – twierdzi David Levy, autor książki “Love + sex with robots”. Czyżby koniec prawdziwych związków?

Kiedy pojawią się roboty, które będą posiadać emocje, osobowość oraz świadomość istnienia. Kiedy będą mogły z tobą rozmawiać, rozśmieszać, wtedy będą mogły także powiedzieć, że “Kochają ciebie”, podobnie jak powiedziałby to człowiek – przedstawił swoją wizję przyszłości związków David Levy, donosi “The Times of India”.

Autor książki nie przedstawił jednoznacznych dowodów, które mogłyby poprzeć jego tezę. Ograniczył się jedynie do wizji, że za 5 lat na rynku pojawią się pierwsze “Seks roboty”. Na “doskonalenie” technologii (czyt. “Na prawdziwą miłość robota”) przyjdzie nam poczekać jeszcze ponad 40 lat. Konieczne do tego będzie stworzenie Sztucznej Inteligencji, która potrafi czuć, myśleć i wyrażać swoje emocje.

kochajacy-robot

Źródło: nt.interia.pl

KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce