Zapraszamy na naszą nową stronę internetową pod adresem DAMATIC AUTOMATION

Juniorki UKS “Aligator” Gorzyce z tytułem MISTRZA POLSKI


Uczniowski Klub Sportowy “Aligator” Gorzyce wspierany przez firmę Damatic odniósł ogromy sukces na Mistrzostwach Polski w Olsztynie.

Sztafeta dziewcząt (4x200stylem dowolnym) w składzie: Maria Sito, Dominika Bura, Kamila Ostrowska i Natalia Musioł na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 14-latków w Olsztynie w dniu 06.03.2015r. odniosła ogromny sukces.
W pięknym stylu i z miażdżącą przewagą zdobyły złoty medal uzyskując rewelacyjny czas 8:56.91. Dziewczęta ustanowiły nowe życiowe rekordy, wykazały się niesamowitą wolą walki i determinacją. Stworzyły wspaniałe pełne emocji widowisko sportowe,
a nam powód do dumy. Drugie miejsce na zawodach zdobył klub UKS G-8 Bielany Warszawa z czasem 9:08.52, a trzecie miejsce MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz 9:09.27.

Gratulujemy sukcesu i czekamy na następne.

u1

u5

u6

u2

u3

u4





KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce