UWAGA! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH TELEFONY STACJONARNE W NASZEJ FIRMIE SĄ CHWILOWO ZABLOKOWANE DO ODWOŁANIA, PROSIMY DZWONIĆ POD NUMERY SŁUŻBOWE NASZYCH PRACOWNIKÓW. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.
Systemy podnoszenia

Systemy podnoszenia

Części maszyn

Części maszyn

Gwarancja, Oznakowanie CE


Gwarancja obejmuje okres dwóch lat od wydania systemu.
Gwarantujemy funkcjonowanie systemu w obrębie limitów bez zarzutu. Kupujący musimy przestrzegać następujące punkty:

  • system musi zostać zamontowany i być użytkowany zgodnie z instrukcją producenta.
  • z systemu należy korzystać w normalnych warunkach.
  • System lub jego części nie mogą być eksploatowane powyżej limitów (maksymalna nośność/ siły boczne).
  • System musi być eksploatowany w zakreślonym obszarze temperaturowym (–15 do +45 °C).
  • System nie może być narażony na chemikalia lub inne agresywne środki.

Gwarancja obejmuje wady produkcyjne i materiałowe ze strony Ergoswiss AG. Gwarancja nie obejmuje niewłaściwego użytkowania przez klienta oraz próby demontażu systemu.

Oznakowanie CE

Ponieważ system Ergoswiss wymaga zastosowania siły zewnętrznej w celu wysunięcia cylindrów, nie jest on traktowany jako „maszyna” i w związku z tym nie nosi oznakowania CE. Mimo to zachowano wszystkie odnoszące się do systemu wytyczne UE. W każdej chwili możemy przesłać Państwu „Oświadczenie producenta”.

Napęd elektryczny winien zostać sprawdzony zgodnie z wytycznymi unijnymi dla produktów elektrycznych i powinien nosić oznaczenie CE. Certyfikaty kontrolne można otrzymać u nas.

Zakres dostawy

Do każdego przyłącza dostarczane są wymagane śruby i pierścienie zaciskowe. Są one zawarte w cenie. Do dostawy zostanie dołączona szczegółowa instrukcja obsługi i montażu.

Proszę pamiętać, że w przypadku systemów, w których zamontowano już wąż ciśnieniowy, należy podać wymaganą długość węża. Opakowanie ujęto w cenie. Części dostarczane są loko fabryka.

CAD

Rysunki techniczne CAD w PDF lub w formie step mogą zostać pobrane ze strony www.ergoswiss.com. Jeśli są potrzebne inne formaty rysunków proszę o kontakt.

Uwagi

Obowiązują tylko i wyłącznie nasze warunki transakcji. Dostarczony przez nas materiał pozostaje naszą własnością do wpływu ustalonej całkowitej ceny kupna na nasze konto, także w przypadku, jeżeli w umowie kupna nie zawarto żadnego szczególnego zastrzeżenia własności.

Zastrzega się prawo do przeprowadzenia zmian technicznych lub w odniesieniu do treści.

Menadżer produktu
menadżer produktu
Robert Wyrembak
T +48 32 720 35 53
F +48 32 720 35 35
K +48 887 882 288
robert.wyrembak@damatic.pl
Udostępnij

KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce