UWAGA! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH TELEFONY STACJONARNE W NASZEJ FIRMIE SĄ CHWILOWO ZABLOKOWANE DO ODWOŁANIA, PROSIMY DZWONIĆ POD NUMERY SŁUŻBOWE NASZYCH PRACOWNIKÓW. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.
Systemy podnoszenia

Systemy podnoszenia

Części maszyn

Części maszyn

Systemy podnoszenia


Systemy regulacji wysokości

system-regulacji-wysokosci1

Budowa systemu
Napęd (I) tłoczy ciecz z pompy (II) do cylindrów (z możliwością przyłączenia aż do dziesięciu cylindrów) (III), co powoduje ich wysunięcie. Zasada prosto działającej hydrauliki zakłada siłę odwodzącą wielkości przynajmniej 50 N (5 kg) w celu przetłoczenia cieczy z powrotem do pompy.
System Ergoswiss montowany jest za pomocą elastycznych przewodów, funkcjonuje niezależnie od obciążenia i całkowicie synchronicznie. Dzięki niewielkim wymiarom, wysokiej nośności oraz cichobieżnemu napędowi, system nasz posiada decydujące zalety w porównaniu z ogólnie dostępnymi systemami podnośnikowymi.
budowa-systemu

Szczegóły systemu
szczegoly-systemu

Pompa PB

Ruch napędu (I) przesuwa drągi tłokowe (II) z suwaka (III) do elementów ciśnieniowych (IV), co powoduje przetłoczenie cieczy (V) z elementów ciśnieniowych do podłączonych cylindrów. Każdy przyłączony cylinder dysponuje w pompie swoim własnym elementem ciśnieniowym.

Jednostka linearna LA

Ciecz (I) przetłoczona z elementu ciśnieniowego przepływa do cylindra (II) i naciska na drągi tłokowe (III). Dzięki jednoczesnemu wytłoczeniu cieczy ze wszystkich elementów ciśnieniowych pompy, cylindry wysuwane są synchronicznie, co powoduje wysunięcie na stałe przyśrubowanej do tłoczyska rury nasadowej (IV) z obudowy (V). Wysuwany cylinder przesuwa się po wprasowanych w profil aluminiowy łożyskach z tworzywa sztucznego (VI).
Cała konstrukcja zakotwiczona jest na stałe w obudowie, dzięki czemu zapewnia wysoką stabilność boczną.

Menadżer produktu
menadżer produktu
Robert Wyrembak
T +48 32 720 35 53
F +48 32 720 35 35
K +48 887 882 288
robert.wyrembak@damatic.pl
Udostępnij
System stołowy #
Napęd elektryczny #
Pompy #
Cylindry #
Obszary zastosowania #
Jednostki liniowe #
Gwarancja, Oznakowanie CE #
Wybór systemu – tabele #

KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce