UWAGA! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH TELEFONY STACJONARNE W NASZEJ FIRMIE SĄ CHWILOWO ZABLOKOWANE DO ODWOŁANIA, PROSIMY DZWONIĆ POD NUMERY SŁUŻBOWE NASZYCH PRACOWNIKÓW. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.
Ogrodzenia ochronne

Ogrodzenia ochronne

Części maszyn

Części maszyn

Wygrodzenia maszyn


Ogrodzenia ochronne Damatic to pewne rozwiązanie w zakresie ochrony maszyn, które zapewnia stabilne, elastyczne i łatwe do zainstalowania wygrodzenie ochronne,
przystosowane do spełnienia wymogów nowej dyrektywy maszynowej.

  • Stabilne – stabilne słupki 60x60mm i dodatkowe wzmocnienia drzwi.
  • Elastyczne – kilka wysokości i szerokości paneli siatkowych, zestawy do skracania paneli w celu umożliwienia adaptacji ogrodzenia na miejscu.
  • Łatwość instalacji – aby zaoszczędzić czas na miejscu i zmniejszyć ryzyko, że czegoś brakuje lub jest nieprawidłowo zainstalowane, drzwi dostarczane są wstępnie zmontowane a stopa na słupku jest spawana.
ogrodzenia-ochronne-maszyn1 ogrodzenia-ochronne-maszyn2 ogrodzenia-ochronne-maszyn3

W standardzie oferujemy elementy siatki ocynkowanej, drzwi i słupki są malowane proszkowo na kolor srebrno-szary (RAL 9006) do użytku wewnątrz pomieszczeń.
Dostępne jest również malowanie proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Menadżer produktu
menadżer produktu
Robert Wyrembak
T +48 32 720 35 53
F +48 32 720 35 35
K +48 887 882 288
robert.wyrembak@damatic.pl
Udostępnij

KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce