UWAGA! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH TELEFONY STACJONARNE W NASZEJ FIRMIE SĄ CHWILOWO ZABLOKOWANE DO ODWOŁANIA, PROSIMY DZWONIĆ POD NUMERY SŁUŻBOWE NASZYCH PRACOWNIKÓW. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.
Automatyzacja produkcji

Automatyzacja produkcji

Części maszyn

Części maszyn

Małe roboty przemysłowe


Małe roboty przemysłowe

Kompaktowe szybkie roboty 4-osiowe SCARA oraz 6-osiowe roboty z przegubowym ramieniem, to kompaktowe, oszczędzające miejsce roboty firmy KUKA które należą do najszybszych i najbardziej niezawodnych robotów w swojej klasie. Roboty te należą do grupy najlepiej sprzedawanych na bazie platformy PC – sterownika KRC. Dzięki zastosowaniu tego samego sterownika oraz platformy programowania w robotach 4 i 6-osiowych można je dowolnie łączyć w ramach jednego systemu, co jest niewątpliwie wielką zaletą.

maly-robot-przemyslowy maly-robot-przemyslowy1 maly-robot-przemyslowy2

Zobacz listę wszystkich modeli robotów przemysłowych wraz z danymi technicznymi na stronie www.automatyzacjaprodukcji.pl

Menadżer produktu
menadżer produktu
Tomasz Krupa
K +48 609 411 204
tomasz.krupa@damatic.pl
Udostępnij

KONTAKT

DAMATIC s.c.
ul. Modrzewiowa 19
44-300 Wodzisław Śląski
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu profili aluminiowych oraz akcesorii - takich jak: zawiasy, uchwyty, elementy złączne, elementy konstrukcyjne. Z zakresu automatyzacji produkcji jesteśmy Państwu zaoferować gotowe linie produkcyjne w oparciu o roboty przemysłowe, transportery, stanowiska montażowe, roboty paletyzujące.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce